Kayseri Halı Yıkama Metrekare Fiyatları Ne Kadar ?

Halılar evinize modern bir hava katan parçalarından birisidir. Fakat evinizde evcil hayvan varsa ya da herhangi sakarlıklar sonucu halılarınız kirlenmektedir. Hele bir de evcil hayvan bulunduruyorsanız evinizde halılarınız çabucak kirlenmektedir. Bir de eviniz de halıları yıkamak pek mümkün olmamaktadır. Ya da yıkayacak vaktiniz olmamaktadır. Bu durumlarda halı yıkama işlemini yıkama işinde iyi olan, temizliği güzel yapan firmaları aramaktasınız. Biz Just Temizlik olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çabalamaktayız.

Halı yıkatma işlemi günümüz modern makine yardımları ile de yapılmaktadır. Her eşyada da olduğu gibi makinelerin çıkaramadığı çıkmayan lekeler çalışan personellerimizin yardımıyla çıkarmaktadırlar. 

Halı Yıkatma İşlemi Nasıl Olur ?

Halı yıkama işlemi biraz zaman alan işlemdir. Evinizden teslim alıp halının temizleme işi bittikten sonra tekrardan evinize teslim edilmektedir. Halınızı aldıktan sonra öncelikle üstünde bulunan kıl, tüy, toz gibi pislikler süpürüldükten sonra işleme başlanmaktadır. Halı güzelce süpürüldükten sonra halınızı geri kalan işlemler için makine yardımı ile yapılmaktadır. Bu makineler işlem aşamasına göre kendi aralarında ayrılmaktadırlar. Bu makineler halıyı ıslatma, fırçalama ve son olarak durulama işlemi olarak kendi aralarında üçe ayrılmaktadırlar. Halılarınızı ilk olarak ıslatma görevi gören makineye atarız. Makinenin başında bulunan rulo halinde bulunan yan olarak ayarlanmış silindirler halıyı yavaşça içine çekerek güzelce deterjanlı su karışımları ile ıslatmaktadır. Islatma işleminden bir müddet beklemeden sonra ikinci makine olan fırçalama görevi gören diğer makineye halınız verilir. Makine kendi içerisinde halıyı düzgün bir şekilde içerisinde bulunan fırçaları ile lekeleri çıkarmaya çalışır. Bu işlemden sonrası ise son olarak halıyı sıkma, durulama görevi yapan makineye götürülür. Bu makine yardımı ile halı fazla kirli ve kötü sudan arındıktan sonra halılar kuruması için bir alanda asılırlar. Bu makineler paslanmaz demir çelik malzemeden üretimi yapılmaktadır.  Kuruması da biten halılar kumaş parfümleri ile deterjan kokusu giderilir ve paketlenerek halı sahibinin evine teslim için yola çıkarlar. 

Halı teslim sonrası sıra ödeme kısmına gelinir. Halı yıkatma işlemi makul bir şekilde metrekare üzerinden hesap yapılarak fiyat belirlenmektedir. Ödeme miktarı sanılanın aksine pahalı değildir. Halı yıkatma işlemi halının ebatı ne ise ona bağlıdır. Çünkü hesaplama yaparken metrekare üstünden fiyat belirleme yapılmaktadır. Bir de halı fiyatı halının yapısına bağlıdır. Halının yapısına göre dikkat edilerek, halının zarar görmesini engellemek amacı güdülerek yıkama işlemi yapılmaktadır. Bu sebeplerden dolayı halı yıkatma işlemi iki durumdan kaynaklı olarak fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Ayrıca işlem sonra temiz ve güzel kokan bir halılara sahip olacaksınız.

Yorum bırakın

Scroll to Top
Sohbete Başla
Just Temizlik
Merhaba 👋
Kayseri Halı Yıkama Metrekare Fiyatları Ne Kadar ? hakkında bilgi almak ister misiniz??
Şimdi Ara