Kayseri Profesyonel
Oto Koltuk Yıkama

Kayseri buharlı oto koltuk temizlik hizmetiyle araç koltuklarınıza uygun ürünler ve temizlik cihazları ile , kaliteli ve ayrıntılı oto koltuk temizlik hizmeti sunmaktayız.

Kayseri Oto Koltuk Yıkama

Araç koltuklarımız ne kadar dikkat etsekte kolay ve en sık kirlenen alanlardan birisidir.Araçlarımızın koltukları zamanla kullanım sonucu ve yiyecek içecek vb.şeyler dökülmesiyle kirlenir. Kayseri oto koltuk yıkama ile profesyonel makinelerimiz ve temizlik ürünlerimiz ile araç koltuklarınızın yapısına uygun deterjan seçiyoruz ilk olarak ardından tozlarını elektrikli süpürge ile toz ve kirlerden temizliyoruz. Daha sonra basınçlı buhar makineleri ile temizliğini sağlıyoruz.

Kayseri Temizlik Hizmeti - Justtemizlik
Kayseri Temizlik Hizmeti - Justtemizlik (2)

Kayseri Oto Koltuk Yıkama Hizmetleri

Kayseri oto koltuk yıkama firmamız,araç koltuklarınızın temizliği ve yıkamasında profesyonel makineler ve temizleme ürünleri ile temizlenmektedir. Kayseri oto koltuk yıkama hizmetleri sırasında kullanılan temizlik ürünlerimiz araç koltuklarınızın  derisi ve kumaşına zarar vermez.Kurutma işleminden sonra araç koltuklarında deforme zarar olmaz.Kullanılan tüm ürünlerimiz bitkisel olup insan sağlığına tehdit edici unsur bulunmamaktır.

Hizmetlerimiz

Sizi Arayalım

  Kayseri Oto Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

  Araç koltuklarımız kolaylıkla kirlenebildiği için sıklıkla temizlik istemektedir.Kayseri oto koltuk yıkama olarak aracınızın koltuklarınızı ilk  derinlemesine elektrik süpürgesi ile süpürerek ardından buhar makineleri  ile kirlerin yumuşamasını sağlayarak üzerine koltuk yapısına uygun doğal leke çıkarıcılar uygulanır.Oto koltuk makineleri ile koltuklarınıza temiz su verilirken kirli suyu da emerler bu sayede koltuklarımızın kirleri temizlenirken durulama işlemide gerçekleşmiş olur.

  Kayseri Temizlik Hizmeti - Justtemizlik (1)
  Kayseri Temizlik Hizmeti - Justtemizlik

  Kayseri Oto Koltuk Yıkama Fiyatları

  Kayseri oto koltuk yıkama firması olarak oto koltuk yıkama işlemlerinde koltukların dokusuna uygun zarar vermeyecek profesyonel ürün ve cihazlar kullanılır. Oto koltuk yıkama fiyatlarımız, farklılık göstermektedir.Oto koltuk yıkama fiyatları belirlenirken araç koltuk sayısı en büyük etmendir.Bu yüzde yıkama işlemi sağlanırken koltuk sayıları ve araç büyüklüğü oldukça önemlidir.Buna göre fiyatlandırma değişkenlik gösterebilmektedir.

  Buharlı Temizlik Hizmeti

  Kayseri Profesyonel Oto Koltuk Yıkama

  Buharlı oto koltuk temizliği ile araçlarınızda detaylı temizlik sağlayın.

  Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  Bilgi birikimi ve tecrübemizle sizlere profesyonel çözümler üretiyoruz.

  Geri Dönüş

  Masai saatleri içerisinde hızlı geri dönüşüm sağlayarak kaliteli hizmet sunmaktayız.

  Profesyonel Çözümler​

  İhtiyaçlarınızı profesyonel ekipmanlarımızla en pratik şekilde çözümlüyoruz.​

  20 Yıllık Tecrübe​

  20 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübemizle sizlere hizmet veriyoruz.​

  Müşteri Memnuniyeti

  Profesyonel temizlik hizmeti sağlayarak mutlu müşteriler hedefliyoruz.

  Scroll to Top
  Sohbete Başla
  Just Temizlik
  Merhaba 👋
  Oto Koltuk Yıkama hakkında bilgi almak ister misiniz??
  Şimdi Ara