Kayseri Profesyonel
Yatak Yıkama

Kayseri buharlı yatak temizlik hizmetiyle yataklarınız yıkanarak daha kaliteli yaşam alanı sağlanarak , özel makineler ve temizlik ürünleriyle ayrıntılı temizlik hizmeti sunmaktayız.

Kayseri Yatak Yıkama

Gün sonunda yataklarımız kendimizi attığımız değerli hissetiğimiz alanlarımızdan birisidir.Günde ortalama 8 saat geçirdiğimiz yataklarımız zamanla bayt,bakteri,mikrop gibi insan sağlığına tehdit edici şeyler oluşur. Kayseri yatak yıkama ile profesyonel yatak yıkamanız sağlanırken kumaşınıza herhangi bir zarar vermeyen basınçlı buhar makinelerimiz ile yatak kumaşınıza uygun özel ilaçlar ile lekeler çıkarılarak  yataklarınız hijyen ve temizliğe kavuşur.İnsan sağlığı için ortalama 6 ayda bir yatak yıkaması yapılmalıdır.

Kayseri Temizlik Hizmeti - Justtemizlik (3)
Kayseri Temizlik Hizmeti - Justtemizlik (4)

Kayseri Yatak Yıkama Hizmetleri

Kayseri yatak yıkama firmamız, ile yataklarınızın temizliği ve yıkanması sağlanmaktadır.Profesyonel hizmet vermekte olan firmamız yatağınızı derinlemesine temizleyerek  yataklarınızı ilk günkü görüntüsüne kavuşmasına yardımcı olur.Kayseri yatak yıkama hizmetleri yapılırken profesyonel makineler ve  özel temizlik ürünleri kullanılmaktadır.

Hizmetlerimiz

Sizi Arayalım

  Kayseri Yatak Yıkama Nasıl Yapılır?

  Yataklarımızı 6 ayda belirli periyodlarla temizliği ve yıkanması gerekmektedir.Bu işlem profesyonel bir yatak yıkama ekibi tarafından yapılmalıdır.Yatak yıkama işlemi ile yatağımızda oluşan mayt,bakteri küf ve diğer tüm leke ve kirlerin temizlenmesi sağlanır. Yatak yıkama işlemine ilk olarak sanayi tipi emiş gücü yüksek makinelerimiz ile vakumlanarak tozlar arındırılır.Kumaş yapısına uygun olarak seçtiğimiz özel temizlik ilaçlarımız ile temizlik sağlanır.

  Kayseri Temizlik Hizmeti - Justtemizlik (5)
  Kayseri Koltuk Temizlik hizmeti4

  Kayseri Yatak Yıkama Fiyatları

  Kayseri yatak yıkama firması olarak yatak yıkama işlemlerinde yataklarınıza doku ve yapısına uygun özel ilaç ve ürünler kullanılmaktadır.Yatak yıkama fiyatları oldukça uygundur.Uygun fiyatlar ile yataklarınız kolayca temizlenmektedir.Yatak yıkama fiyatlarının değişkenlik göstermesinin en büyük nedenlerinden birisi yatak ebatları ve kullanılan malzemelerdir.

  Buharlı Temizlik Hizmeti

  Kayseri Profesyonel Yatak Yıkama

  Buharlı yatak temizliği ile yataklarınıza detaylı temizlik imkanı sağlayın.

  Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  Bilgi birikimi ve tecrübemizle sizlere profesyonel çözümler üretiyoruz.

  Geri Dönüş

  Masai saatleri içerisinde hızlı geri dönüşüm sağlayarak kaliteli hizmet sunmaktayız.

  Profesyonel Çözümler​

  İhtiyaçlarınızı profesyonel ekipmanlarımızla en pratik şekilde çözümlüyoruz.​

  20 Yıllık Tecrübe​

  20 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübemizle sizlere hizmet veriyoruz.​

  Müşteri Memnuniyeti

  Profesyonel temizlik hizmeti sağlayarak mutlu müşteriler hedefliyoruz.

  Scroll to Top
  Sohbete Başla
  Just Temizlik
  Merhaba 👋
  Yatak Yıkama hakkında bilgi almak ister misiniz??
  Şimdi Ara