Kayseri Profesyonel
Koltuk Yıkama

Kayseri buharlı koltuk temizlik hizmetiyle evlerinizi ve iş yerlerinizi her detayına girerek , kaliteli temizlik ürünleriyle koltuklarınızda ayrıntılı temizlik hizmeti sunmaktayız.

Kayseri Koltuk Yıkama

Kayseri koltuk yıkama ile oturma gruplarını, koltuklarınızı, evinizde veya iş yerinizde, yerinden kaldırmadan ve koltuklarınızın yerleşim düzenini bozmadan sizi rahatsız etmeden, son model cihazlarla gelinerek yıkanmaktadır. Bu temizleme işlemi için yüksek vakumlu makineler, hususi kir sökücü şampuanlar kullanılır. Yıkama işlemiyle beraber koltuklarınızda, oturma gruplarınızın temizlik işleri fırçalama, püskürtme ve vakumlama sistemi ile yapılmaktadır.

Kayseri Koltuk Temizlik hizmeti1
Kayseri Koltuk Temizlik hizmeti2

Kayseri Koltuk Yıkama Hizmetleri

Kayseri koltuk yıkama firmamız, koltuklarınızı ve oturma gruplarının temizliğinde profesyonel makineler ve özel temizleme ürünleri kullanır. Kayseri koltuk yıkama hizmetleri sırasında kullanılan temizlik malzemesi koltuk derisine veya kumaşa asla zarar vermez, kurutma işlemi bitince koltuk kumaşında sertlik oluşmaz. Sonrasında kirlerin veya lekelerin dışarı çıkması asla söz konusu olmaz. Koltuk temizliği için kullanılan kir sökücüler tamamen bitkisel olup insan sağlığı için tehdit oluşturmaz.

Hizmetlerimiz

Sizi Arayalım

  Kayseri Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

  Koltuklar senede en az 1 kere tüm koltuk, çekyat ve kanepe, toruma gruplarınızın profesyonel bir koltuk yıkama firmasına veya fabrikasında yıkatmanızı tavsiye ediyoruz. Bundan sonra derinlemesine yapılan temizlik ve yıkama işleminde koltuğun süngerine kadar işleyen tüm leke, kir ve üstelik pislikler temizlenerek koltuk tamamen bakteri ve mikrop, akarlardan arındırılır. Sonuç olarak koltuklar güvenle ve tertemiz şekilde kullanacağınız halde teslim edilir.

  Kayseri Koltuk Temizlik hizmeti3
  Kayseri Koltuk Temizlik hizmeti4

  Kayseri Koltuk Yıkama Avantajları

  Kayseri koltuk yıkama firması olarak koltuk yıkama işlemlerinde koltukların dokusuna uygun şekilde ürün ve cihazlar kullanılır. Hassas koltuk yüzeyleri için kullanılan ürünlerle koltukların yüzeyleri özel koltuk yıkama makinesi ile korunmaya çalışılır.  İnsan sağlığına uygun, cilde dost ürünler kullanılırken, çevreye zarar vermeyen zararlı kimyasallar içermeyen ürün olmamasına dikkat edilir.

  Buharlı Temizlik Hizmeti

  Kayseri Profesyonel Koltuk Temizliği

  Buharlı koltuk temizliği ile evlerinize mekanlarınıza detaylı temizlik imkanı sağlayın.

  Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  Bilgi birikimi ve tecrübemizle sizlere profesyonel çözümler üretiyoruz.

  Geri Dönüş

  Masai saatleri içerisinde hızlı geri dönüşüm sağlayarak kaliteli hizmet sunmaktayız.

  Profesyonel Çözümler​

  İhtiyaçlarınızı profesyonel ekipmanlarımızla en pratik şekilde çözümlüyoruz.​

  20 Yıllık Tecrübe​

  20 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübemizle sizlere hizmet veriyoruz.​

  Müşteri Memnuniyeti

  Profesyonel temizlik hizmeti sağlayarak mutlu müşteriler hedefliyoruz.

  Scroll to Top
  Sohbete Başla
  Just Temizlik
  Merhaba 👋
  Koltuk Yıkama hakkında bilgi almak ister misiniz??
  Şimdi Ara